חברת אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה, פיקוח ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי פיקוח בניה ובדק בית ע"י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בשיטות ייחודיות שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. הצוות המקצועי של החברה בעל הסמכות ובעל רקע וניסיון רב שנים בענף הבניה, הן בתיאוריה והן בפרקטיקה.

  • משימתנו לספק שירותי בקרה ופיקוח ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על איכות ללא פשרות, מקצועיות, דקדקנות ויושרה אשר יבטיחו בניה העומדת בתקנים ובתקנות החוק.
  • מטרתנו להבטיח בניה איכותית ללא פשרות בסטנדרט הגבוה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

 

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

על בדק בית

אינספקט מבצעת בדק בית ובדיקות ליקויי בניה, זאת ע"י אנשי מקצוע מוסמכים. בתום הבדיקה מופק דו”ח המפרט את כל ליקויי הבניה בנכס, את האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים, את אופן התיקונים הנדרשים ועלותם הצפויה.

הדו"ח נמסר לקבלן, זאת על מנת שיתקן את הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים, מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בגין ליקויי בניה.

עורך הדין מעניק ייעוץ ראשוני ושולח מכתב התראה לקבלן. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על הדוח שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים (חוק המכר לדוגמא). חשוב לציין, כי הדוח המופק מיועד לשמש כראייה משפטית. ככזה עליו להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

על פיקוח

אינספקט מספקת שירותי פיקוח בניה ושיפוצים. כחלק מהתהליך נכללים פגישה עם הקבלן לפני תחילת העבודה, ביקורים שוטפים בזמן העבודות, דו"חות אמצע, דו"ח סופי ועוד.

במהלך הביקורים בנכס, נבדקות העבודות והתקדמות הקבלן הן מבחינת התאמה לתכניות והן מבחינת עמידה בתקנים ותקנות החוק.

למרבה הצער, פרויקטי שיפוצים רבים מתחילים בצפייה רבה ומסתיימים באכזבה. חברת אינספקט שמה לה למטרה להבטיח רמת ביצוע גבוהה ללא פשרות ע"י ליווי התהליך מתחילתו ועד סופו.

תהליך בדק בית

פגישה בנכס

הכנת חוות דעת

שליחה לדייר

העברת חוות הדעת לקבלן

ביצוע תיקונים בהתאם לחוות הדעת

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני