חברת אינספקט הוקמה בשנה 2014 ומתמחה בבקרת איכות בניה ומספקת שירותי בדק בית ופיקוח בניה, בשיטות יחודיות שפיתחה החברה, ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. הצוות המקצועי של החברה בעל הסמכות, רקע וניסיון רב שנים בענף הבניה, הן בתיאוריה והן בפרקטיקה.

חברת אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר וגופים רבים נוספים, לרבות אלפי לקוחות פרטיים מרוצים.

אינספקט מלווה ומנחה את לקוחותיה בהתמודדות מול הקבלן משלב הגשת חוות הדעת ועד גמר התיקונים ו/או קבלת פיצוי הולם. החברה מנהלת קשרים אדוקים עם מומחים רלוונטים בתחום שמאות המקרקעין, עריכת הדין ומעבדות בנייה.
במקרה של אי הסכמה עם הקבלן, ינתן גיבוי משפטי הכולל הפנייה לעורכי דין מומחים בתחום ליקויי הבניה.

בקרת איכות הבניה של אינספקט בוחנת את התאמת הנכס לתכניות האדריכליות ולמפרט המכר שהובטח ע"י הקבלן. כמו כן נבחנת ההתאמה בין הנכס לתקנות התכנון והבניה, החשמל, הל"ת, הג"א, לחוק המכר, לתקנים ישראלים, להנחיות לתכנון חניה, להוראות כיבוי אש ולמפרט הכללי לעבודות בניה.

משימתנו לספק שירותי בקרה ופיקוח ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על איכות ללא פשרות, מקצועיות, דקדקנות ויושרה, אשר יבטיחו בניה העומדת בתקנים ובתקנות החוק.

הנחות מיוחדת למבקשי הצעת מחיר בקליק – לחצו כאן
או בטלפון / בוואטס-אפ: 055-6657890

 

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

  על בדק בית

  אינספקט מבצעת בדק בית ובדיקות ליקויי בניה, זאת ע"י אנשי מקצוע מוסמכים. בתום הבדיקה מופק דו”ח המפרט את כל ליקויי הבניה בנכס, את האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים, את אופן התיקונים הנדרשים ועלותם הצפויה.

  הדו"ח נמסר לקבלן, זאת על מנת שיתקן את הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים, מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בגין ליקויי בניה.

  עורך הדין מעניק ייעוץ ראשוני ושולח מכתב התראה לקבלן. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על הדוח שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים (חוק המכר לדוגמא). חשוב לציין, כי הדוח המופק מיועד לשמש כראייה משפטית. ככזה עליו להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

  על פיקוח

  אינספקט מספקת שירותי פיקוח בניה ושיפוצים. כחלק מהתהליך נכללים פגישה עם הקבלן לפני תחילת העבודה, ביקורים שוטפים בזמן העבודות, דו"חות אמצע, דו"ח סופי ועוד.

  במהלך הביקורים בנכס, נבדקות העבודות והתקדמות הקבלן הן מבחינת התאמה לתכניות והן מבחינת עמידה בתקנים ותקנות החוק.

  למרבה הצער, פרויקטי שיפוצים רבים מתחילים בצפייה רבה ומסתיימים באכזבה. חברת אינספקט שמה לה למטרה להבטיח רמת ביצוע גבוהה ללא פשרות ע"י ליווי התהליך מתחילתו ועד סופו.

  תהליך בדק בית

  ביצוע בדק הבית בנכס שלכם

  אנו מאגדים את כל הליקויים בחוות הדעת

  חוות הדעת נשלחת אליכם

  אתם מעבירים את חוות הדעת לקבלן

  הקבלן מבצע את התיקונים בהתאם לחוות הדעת

  מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

  השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

   חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
   Call Now Button