עלות בדק בית מחיר בדק בית – השוואת מחירים

רבים טועים בבואם לבחור חברת בדק בית, ומניחים כי כל החברות מעניקות שירות זהה – זו טעות.

הקריטריון החשוב ביותר מנקודת מבטו של הדייר הינו רמת הפירוט של חוות הדעת.

ככל שחוות הדעת מפורטת יותר וברורה יותר – כך היא איכותית יותר.

חוות הדעת של חברת אינספקט הינן מהמפורטות ביותר.

בדק בית מחיר נקבע לפי מספר קריטריונים, כמפורט:

  • מחירי בדק בית המפורטים בטבלה אינם כוללים מע”מ.
  • הנחה תינתן בעת הזמנת שתי בדיקות בזו אחר זו באותו הפרויקט.
  • מחירי בדק בית המפורטים בטבלה תקפים לאזור גוש דן בלבד.
  • ההנהלה רשאית לשנות כל מחיר בדק בית בכל עת.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

בדק בית מחיר סופר משתלם לפונים מהאתר

בדק בית מחיר הוגן של חברת אינספקט

רגע לפני שאתם לוקחים את המפתחות מקבלן השיפוצים, מומלץ יהיה לוודא כי הבית החדש שלכם אכן עומד בכל תקני הבטיחות ותואם את התכנית המקורית שלכם. לשם כך, תוכלו לשכור את שירותיה של חברת אינספקט המנוסה אשר מספקת שירותי פיקוח בניה ובדק בית ע"י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים. בדק בית מחיר יהיה מושפע מגורמים שונים, המשיכו לקרוא וגלו עוד על נושא חשוב זה.

בדק בית מחיר ומה משפיע עליו?

בדיוק כמו כל שירות אחר אותו אנו מבקשים, הרי שגם בדק בית מחיר יהיה תלוי בגורמים שונים, זאת לרבות הנקודות הבאות:

  • סוג המבנה, בין אם דירה, משרד או אפילו בית אבות
  • גודל המבנה אשר נדרשת בעבורו הבדיקה
  • היקף העבודה הנדרש
  • סוג הדו"ח לו אתם זקוקים וההיקף שלו

חשוב לציין כי בשעה שאתם מבקשים את ביצועו של בדק בית, וודאו כי המומחים בוחנים כל פרט ופרט במבנה. זאת בין אם מדובר על התאמת הבית בפועל לתכניות המדויקת לבנייה, מערכות החשמל והמים, איטום המקום, תקינות דלתות וחלונות, תקינות מרפסת וגג, ריצוף, גדרות, מעקות ועוד…

חשוב להבין כי שירות ייחודי זה הינו הכרחי לשם איתור של ליקויי בניה, בעיות תשתית וכדומה. כאשר הליקויים הללו מאותרים, החברה הבודקת תוכל להעביר את המלצותיה לקבלן הבניה על מנת שיתקן אותם בהקדם ויעניק לכם את האפשרות להיכנס בסופו של דבר אל המבנה הבטוח והמעוצב לו אתם ממתינים זמן כה רב.

בדק בית מחירים שווים לכל כיס

חברת אינספקט המנוסה תקיים את כלל הבדיקות ההנדסיות הנדרשות ותעביר את חוות דעתה אל הקבלן לשם תיקון הליקויים שתגלו. לרוב הקבלן יטפל הנושאים הללו, אך במידה ואין הוא מוכן לקחת אחריות על עבודתו, הרי שחברתנו תפנה אתכם אל עורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עו"ד יתבסס על חוות הדעת ההנדסית ואף ייעזר בה בתור ראייה משפטית מקצועית לשם קידום האינטרסים שלכם והתיקון הנדרש לליקויים שהתגלו.

עלויות בדק בית משתלמות במיוחד - אינספקט

עלויות בדק בית

על מנת להבטיח את העובדה כי הבית החדש שלכם עומד בסטנדרטים הגבויים מכל והינו חף מליקויי בניה כאלו ואחרים, הרי שחשוב יהיה להשלים את הבדיקות הנחוצות טרם קבלת המפתח. בעת פניה אל חברת אינספקט, גם אתם יכולים ליהנות מביצוע בדק בית מחיר משתלם במיוחד. זאת לאור התאמת השירות והיבטי הבדיקה הנחוצים בצורה מדויקת לצרכים שלכם ולמבנה אשר נבחן. חברתנו פועלת בתחום מזה תקופה ארוכה ומתמחה בהענקת שירותי פיקוח בניה לצד בדק בית אשר מתבצע על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחומם.

בדק בית מחיר משתלם במיוחד

כפי שאתם בוודאי כבר יודעים, ביצוע בדק בית הינו חיוני לשם הבטחת איכותו ובחינת כל היבטיו בצורה מעמיקה. חשוב לציין כי בדק בית מחיר לא חייב להיות גבוה במיוחד. כך שכל שיהיה עליכם לעשות בכדי לוודא כי הבית עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר יהיה לפנות אל חברה מיומנת בתחום אשר תשלים את הבדיקה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים בעבודתם.

זכרו כי לא ניתן יהיה לבחור את שירותי החברה בהסתמך אך ורק על עלות הבדיקה, שהרי יש להתייחס גם לניסיון הצוות המקצועי, גודל המבנה והסוג שלו, היקף העבודה הנדרשת וסוג הדו"ח לו אתם זקוקים. רק לאחר שכלול כל הפרטים הללו, ניתן יהיה להעריך את עלות הבדיקה הצפויה לה אתם זקוקים.

אינספקט – איתור ליקויים מקצועי ומדויק

בעת פניה אל שירותיה של חברת אינספקט המקצועית, ניתן יהיה להבטיח את קבלת המענה המקצועי ביותר באיתור ליקויי בניה ואי התאמות מכל הסוגים. הצוות המקצועי של החברה יבחן את כל היבטי המבנה ויאבחן בצורה מדויקת כל בעיה, לה יתאים את הפתרון הנחוץ והמומלץ. את כלל הנתונים הללו ניתן יהיה לראות בדו"ח ליקויים מפורט ומסודר אשר יתעד את כל העבודה שיש להשלים במקום. הבטיחו את קבלת המענה הנחוץ לכם כבר עכשיו והשאירו פרטים באתר.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

או בטלפון במספר: 055-6657890

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
Call Now Button