איך מוודאים שמצבו של נכס מסוים, תקין על מנת לאפשר איכות חיים גבוהה לאלו שמתגוררים או יתגוררו בו? התשובה היא, בדק בית כמובן. מדובר בביקורת מקצועית המתבצעת באופן טבעי על ידי אנשי מקצוע, שמטרתה לענות בדיוק על השאלה הזו. העניין הוא שכשמדברים על מחירי בדיקת בית  הוא תמיד פרמטר שמטריד לא מעט אנשים, שבכל מקרה הולכים להוציא לא מעט כסף על נכס חדש או שיפוץ ולא מעוניינים לשלם עוד, על בדיקה שאולי לא כולם באמת צריכים. האמנם? חברת אינספקט פועלת בתחום בדיקות הבית מזה שנים, כשהוותק והניסיון שלה הוכיחו שאין דבר חשוב יותר מבדק בית, לווידוא תקינות הנכס ובטיחותו כלפי הדיירים.

כשמבררים על מחירי בדק בית הוא לא הפרמטר החשוב ביותר

רק תארו לכם מה עלול לקרות אם תיכנסו לנכס חדש או תבצעו שיפוץ בבית, כדי לגלות שהעבודה לא התבצעה על הצד הטוב ביותר. לא זאת ועוד, אלא שהתשתיות אף מהוות סכנה ממשית לבריאותכם הנפשית והפיזית. מסיבה זו, כשמבררים אודות בדק בית מחיר הוא ממש לא הקריטריון הכי חשוב, וכעת נסביר מדוע; מחיר נמוך מידי חייב להעלות חשד, אולי מדובר באיש מקצוע חדש בתחום שמעוניין לצבור ניסיון? הרי לא תרצו שהניסיון הזה ייצבר על חשבונכם, ככה שמומלץ לוודא מהם המחירים המקובלים והממוצעים בשוק, ולהיצמד אליהם בעת החיפושים. בנוסף, זכרו שהמחיר משתנה בהתאם לזמן הבדיקה, שמושפע מגודל הנכס ומצבו.

בדיקה שיכולה לשנות את חייכם

כעת כשאתם מבינים מדוע בחיפוש אחר מחירי בדק בית לא צריך להיות הגורם שיעצור אתכם מלבחור באנשי מקצוע, גם אם המספר בו נוקבים נראה לכם מעט גבוה, הגיע הזמן להתחיל לעבוד! זוהי בדיקה שיכולה לשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה, ולהניא אתכם מבחירה בנכס שעלול היה להתגלות בדיעבד כטעות חייכם. זה בדיוק מה שהמומחים של אינספקט מציעים לכם, והם מתחייבים להפוך לעיניים שלכם באופן הכי מקצועי שיש – לא לתת לאף ליקוי בנייה לחמוק מהם, ולעדכן אתכם בכל הממצאים כך שתתכננו באופן מדויק יותר את הצעד הבא.

עדן טויטו
עדן טויטו
2023-05-01
באפריל 2023 איתי ביצע לנו בדק בית טרום המסירה (דירה 6 חדרים) ואנחנו מרוצים מאוד! הדוח הצביע על ליקויים בשווי עשרות אלפי שקלים שאין סיכוי שהייתי מוצא לבד! תודה רבה איתי.
אירה אפריאט
אירה אפריאט
2023-04-24
מאוד מקצועיים, מומלץ בחום
מרים לוין
מרים לוין
2023-03-12
יניב בודק יעיל מקצועי ונעים...מומלץ ביותר!!
וילי אסור
וילי אסור
2023-03-08
יחס אישי מקצועיות שרות מעל המצופה
ברכהחוה אהרון
ברכהחוה אהרון
2022-11-07
אנחנו מבקשים להמליץ בחום רב על חברת אינספקט לבדק בית כחברה מקצועית, אמינה יסודית, בעלת מוניטין וניסיון רב, קשובה לצרכי הדיירים. הדוח שנתקבל היה מפורט מעל המצופה. נשמח להמליץ לכל דורש כאמור בחום רב. יישר כחם !!!
Christian Lior Corpuz
Christian Lior Corpuz
2021-08-10
מאוד יסודי, מקצועי בבדיקה. מרוצה מאוד מהשירות שניתן על ידי אינספקט ופן האישי ממליץ

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

    מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

    השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

      חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
      Call Now Button