המעבר לדירה חדשה הוא תמיד מרגש, אבל זה לא אומר שלא צריך להיות זהירים לפחות לפני המעבר עצמו, ואפילו לפני החתימה על החוזה. קורה לא מעט שאנשים עוברים לנכס חדש, ומגלים בדיעבד שהם עשו טעות של ממש שגם עלולה לסכן אותם. על כן, ביקורת של מבנים המתבצעת על ידי חברה המתמחה בכך ופועלת על פי כל התקנות והדרישות, היא נדרשת לפני מעבר לכל נכס שהוא. חברת אינספקט מציעה שירותי בדק בית לאיתור ליקויי בניה בכל נכס, ויצירת דו"ח מפורט וברור שיימסר ללקוח. על בסיס הנתונים והמידע, יכול הלקוח לבצע החלטה נכונה ומדויקת יותר לגבי הנכס המדובר.

על חשיבותה של ביקורות עבור מבנים לפני מעבר

ביקורת מבנים משמעותה בדיקה מעמיקה של הבית או הנכס העתידי, אכן מוכן למגורים במלוא מובן המילה; החל מפרטים אסתטיים ועד לירידה גם לפרטים הקטנים ביותר, אלו שעין לא מקצועית לא יכולה לראות. אלו בדיקות מקצועיות והנדסיות שהאדם הפשוט אינו יכול לערוך לבד, כך שהדבר מחייב התערבות של אנשי מקצוע מעולם הבנייה והנדל"ן, על כל התחומים השונים הכוללים את שלמותו של המבנה במלוא מובן המילה. כך, בין אם מדובר ברכישת נכס חדש, נכס מיד שניה ואף בדיקה שגרתית של נכס קיים (רק כדי להיות בטוחים שהכל בסדר), חברת בדק בית תשמח להגיע למקום ולעזור לכם לעשות סדר.

על תהליך הבדיקה בפועל

תהליך ביקורת למבנה כולל בדיקה של תוכניות מכר, בדיקת המפרט הטכני של הבית, הוראות מתקני תברואה, תקנות ותכנון בנייה, עמידה בתקנים, בדיקה של אינסטלציה, גג, חלונות, דלתות, טיח, ביקורת איכות כללית ועוד. אכן, כפי שציינו המומחים באמת נכנסים לעובי הקורה, הכל כדי לוודא בטיחות מלאה ואיכות חיים גבוהה כפי שמגיע לכם. כעת, כשאתם מבינים את החשיבות האדירה של הביקורת כל שנותר הוא ליצור קשר עם אינספקט ולהזמין את ביקורת המבנים הבאה – לבית הנוכחי שלכם או לנכס ששמתם עליו עין, ולוודא שאין כל צורך לבצע תיקונים ושדרוגים שבמצבים מסוימים של בלאי קיצוני, יכולים אף להציל את חייכם.

עדן טויטו
עדן טויטו
2023-05-01
באפריל 2023 איתי ביצע לנו בדק בית טרום המסירה (דירה 6 חדרים) ואנחנו מרוצים מאוד! הדוח הצביע על ליקויים בשווי עשרות אלפי שקלים שאין סיכוי שהייתי מוצא לבד! תודה רבה איתי.
אירה אפריאט
אירה אפריאט
2023-04-24
מאוד מקצועיים, מומלץ בחום
מרים לוין
מרים לוין
2023-03-12
יניב בודק יעיל מקצועי ונעים...מומלץ ביותר!!
וילי אסור
וילי אסור
2023-03-08
יחס אישי מקצועיות שרות מעל המצופה
ברכהחוה אהרון
ברכהחוה אהרון
2022-11-07
אנחנו מבקשים להמליץ בחום רב על חברת אינספקט לבדק בית כחברה מקצועית, אמינה יסודית, בעלת מוניטין וניסיון רב, קשובה לצרכי הדיירים. הדוח שנתקבל היה מפורט מעל המצופה. נשמח להמליץ לכל דורש כאמור בחום רב. יישר כחם !!!
Christian Lior Corpuz
Christian Lior Corpuz
2021-08-10
מאוד יסודי, מקצועי בבדיקה. מרוצה מאוד מהשירות שניתן על ידי אינספקט ופן האישי ממליץ

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

    מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

    השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

      חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
      Call Now Button