רשימת חברות בדק בית המלצות (מומלצות) ניתנת להורדה בתחתית העמוד.

בדק בית המלצות: איכותה של חברת בדק בית ניתנת להשוואה במסגרת סקר שניתן לערוך באופן עצמאי. קריטריונים להשוואה לחברות בדק בית: המלצות, זמינות, עלויות וכו’. בשלב ראשון, יש לוודא כי איש המקצוע הינו בעל הסמכה רשמית של הנדסאי, מהנדס או אדריכל, הסמכה זו הינה ערבות ראשונית לדיוק של תוצאות בדיקת ליקויי הבניה שבוצעה ע"י חברת בדק בית.

חשוב לזכור כי במידה והקבלן אינו משתף פעולה בנוגע לתיקונים הנדרשים, חוות הדעת ההנדסית שהפיקה החברה תוצג כראיה בבית המשפט. לכן, חשוב שחוות הדעת תהה כתובה בשפה מקצועית, ברורה וללא מקום לפרשנויות. לחברת בדק בית ולחוות הדעת ההנדסית שהיא מפיקה ישנה השפעה מרחיקת לכת על תשלומי פיצויים אפשריים או למחיר העתידי של הנכס, ולכן חשוב שהעבודה תעשה כהלכה. חברות בדק בית נועדו להיות הגורם המקצועי המגשר בין הדייר לקבלן ולכן צריכות להיות איכותיות, מומחיות, מקצועיות, רציניות וישרות. חפשו חברת בדק בית מומלצת ברשימה מטה.

אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי בדק בית בשיטה יחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. בדק בית מתבצע ע”י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בעלי רקע רב שנים בענף הבניה.

בתום בדק הבית, מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

  1. תצהיר משפטי
  2. כל ליקויי הבניה בנכס
  3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים
  4. אופן התיקונים הנדרשים
  5. עלות התיקונים הצפויה

חוות הדעת נמסרת לקבלן לשם תיקון הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים, מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על חוות בדעת שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים שיפורטו בחוות הדעת. חשוב לציין כי בדק בית וחוות הדעת ההנדסית המופקת מיועדת לשמש כראייה משפטית במקרה הצורך. ככזו, עליה להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

רשימת חברות בדק בית מומלצות המבצעות בדק בית. בדק בית המלצות:

לחצו להורדת רשימת חברות בדק בית מומלצות

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

בדק בית המלצות רבות מכל החברות הגדולות במשק הישראלי

אינספקט – בדק בית המלצות רבות מכל החברות הגדולות במשק הישראלי

החיפוש אחר בדק בית המלצות הינו חיוני ומשמעותי, זאת במיוחד בשעה שאתם עומדים להיכנס לדירה חדשה עבורכם. בין אם בוצע בה שיפוץ ובין אם לא, הרי שמומלץ יהיה לוודא כי הדירה החדשה שלכם תהיה ברת מחייה ותאפשר מגורים נוחים ובטוחים בה לאורך זמן. חברת אינספט תשמח לעמוד לרשותכם בכל ולספק את חוות הדעת המקצועית ביותר בתחום. חברתנו שמה דגש על בטיחות לקוחותיה ועל כן תעשה את כל האפשרי על מנת לספק בעבורם את חוות בדעת המדויקת והמקיפה ביותר.

בדק בית המלצות ואיתור חברה מנוסה

אם גם אתם מוצאים את עצמכם מחפשים בגוגל אחר "בדק בית המלצות", הרי שאתם עושים את הדבר הנכון ביותר בעבור הבית העתידי שלכם. בדק בית הינו חיוני לא רק בעת קבלת דירה חדשה ומשופצת לידיו של הדייר, גם בשעה שאתם עומדים בפני רכישת דירה הרי שמומלץ יהיה להשלים את משימה זו. זו למעשה תהיה הדרך היעילה ביותר לאתר ליקויי בנייה, לאתר נזילות ולוודא כי כלל המבנה הינו תקין, בטוח ומוכן לכניסתם של דיירים חדשים.

לשם ביצוע בדק בית בצורה המדויקת, יהיה עליכם לאתר את החברה המנוסה, האמינה והמקצועית ביותר בתחום וכאן בדיוק המלצות יכולות לבוא לעזרתכם.

  • וודאו כי אתם בוחרים בחברה מיומנת אשר בעלת ניסיון עשיר בתחום.
  • שאלו אודות הכשרתם של אנשי המקצוע של החברה ועל ניסיונם בתחום.
  • וודאו כי אתם בוחרים בחברה אשר בוחרת לעבוד בעבורכם ולא בעבור הקבלן, כך תוכלו להיות בטוחים כי כלל האינטרסים שלכם נשמרים וכי החברה תעמוד לצדכם בכל.

לא מוותרים – בוחרים בחרת בדק בית עם המלצות בלבד

בדיוק כמו שהייתם בודקים רכב במוסך טרם רכישתו, כך גם חברת אינספקט תערוך בעבורכם את כלל הבדיקות ההנדסיות הדרושות על מנת לוודא כי הבית החדש בו אתם מעוניינים, אכן עומד בסטנדרט הגבוה ביותר ולא מציג סכנות שונות לכם. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והבטיחו לעצמכם את חוות הדעת האמינה והמקצועית ביותר בתחום.

לצפיה ברשימת חברות בדק בית מומלצות לחצו כאן

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני