אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי בדק בית בירושלים והסביבה ע”י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בשיטה ייחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר.

דוגמאות לליקויי בניה הנבדקים במהלך בדק בית בירושלים

בתום הבדיקה (בדק בית בירושלים), מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

  1. תצהיר משפטי.
  2. כל ליקויי הבניה בנכס.
  3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים.
  4. אופן התיקונים הנדרשים.
  5. עלות התיקונים הצפויה.

חוות הדעת נמסרת לקבלן לשם תיקון הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על חוות בדעת שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים שיפורטו בחוות הדעת. חשוב לציין כי חוות הדעת ההנדסית המופקת מיועדת לשמש כראייה משפטית. ככזו, עליה להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

חברת בדק בית בירושלים - אינספקט

חברת בדק בית בירושלים

אין ספק כי בדיוק כמו שנבחן רכב חדש במוסך, כך יהיה עלינו גם לוודא כי מתבצע בדק בית בירושלים לדירה החדשה שלכם, או לנכס אותו אתם מתכוונים לרכוש. לשם ביצוע המשימה בצורה המקצועית והאמינה ביותר, מומלץ לפנות אל חברת אינספקט הוותיקה והמיומנת. חברתנו פועלת מזה שנים מתוך מטרה להבטיח בעבור כל לקוח ולקוח את היכולת להיכנס לבית בטוח, נוח, העומד בדרישות החוק והתקנים, בדיוק כפי שהוא תכנן, ועל כן עושה את כל האפשרי על מנת לסייע בהגשמת מטרה זו.

בדק בית בירושלים – באילו ליקויי בניה הוא מתמקד?

על חשיבותו של בדק בית בירושלים לא ניתן לערער. זו למעשה דרך הפעולה היעילה ביותר בשעה שאתם עומדים בפני רכישת דירה או רגע לאחר שהסתיימו העבודות בה ולפני שאתם עומדים להיכנס אליה. בדק הבית נועד לאתר בצורה מדויקת ליקויי בניה שונים אשר עלולים להקשות על המחייה במקום ואף לסכן את הדיירים. בין הליקויים הנפוצים ביותר, נוכל למצוא גם את הנקודות הבאות:

  • רטיבות בתקרה – קיימות סיבות מגוונות לתופעה זו, אך חשוב להבין כי היא מסוכנת ועלולה לפגוע במבנה עצמו ללא טיפול מתאים הן בגורם לבעיה והן בתסמינים שלה.
  • ליקויי קירות פנים – הקירות נחוצים בחלוקה נכונה של החלל הפנימי. חשוב לוודא כי הקירות שלמים ואינם סובלים מסדקים או בעיות אחרות.
  • מטבחים – אלו יכולים להציג מגוון רחב של בעיות, לרבות נזילות, בעיות ניקוז, התקנה לקויה של ארונות, רטיבות שעלולות לגרום לעובש וריקבון, אי עמידה בתקנים ועוד…
  • מערכת חשמל – זו חיונית בעבור כל אדם וכל בית. הליקויים בה עשויים להיות אסתטיים כמו באופן התקנה של שקעים ועד לבעיות בטיחותיות חמורות הכוללות כבלי חשמל חשופים.

בדיקה בדק בית בירושלים מעמיקה ויסודית

חשוב לציין כי זו רשימה חלקית בלבד של התחומים הנבדקים בעת בדק בית, וכי חברת אינספקט תמשיך ותבחן גם את מערכת האינסטלציה, הריצוף, התקלפות צבע על גבי קירות או תקרות, מערכות מיזוג אוויר, דלתות, חלונות, מקלטים, ממ"דים ועוד… חברתנו מקפידה על ביצוע של עבודה מעמיקה ויסודית ותבחן כל היבט והיבט בבית החדש שלכם על מנת לוודא את תקינותו.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

או בטלפון במספר: 055-6657890

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
Call Now Button