אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי בדק בית בחיפה והסביבה ע”י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בשיטה ייחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר.

בדק בית בחיפה - דוגמאות לליקויי בניה שנבדקו

בתום הבדיקה (בדק בית בחיפה), מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

  1. תצהיר משפטי.
  2. כל ליקויי הבניה בנכס.
  3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים.
  4. אופן התיקונים הנדרשים.
  5. עלות התיקונים הצפויה.

חוות הדעת נמסרת לקבלן לשם תיקון הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על חוות בדעת שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים שיפורטו בחוות הדעת. חשוב לציין כי חוות הדעת ההנדסית המופקת מיועדת לשמש כראייה משפטית. ככזו, עליה להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

חברת בדק בית בחיפה - אינספקט

חברת בדק בית בחיפה

אנשים רבים בוחרים בחיפה כמקום המגורים שלהם, זאת הודות לנופים הקסומים באזור, חוף הים הצמוד או אפילו חיי הלילה התוססים שבאזור מרכז הכרמל או העיר התחתית. אך רגע לפני שאתם אורזים הכל ועוברים לדירה החדשה שלכם, וודאו כי אתם עורכים בדק בית בחיפה על ידי חברה מנוסה ומקצועית. חברת אינספקט תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בביצוע כלל הבדיקות ההנדסיות הנחוצות על מנת לוודא כי ביתכם החדש מוכן לקבל דיירים חדשים. חברתנו מקפידה על ביצוע הבדיקות בצורה היסודית והמקיפה ביותר, כך שבמידה ואכן קיים ליקוי בניה במבנה, אנו נאתר אותו.

על חשיבותו של בדק בית בחיפה

השלמתו של בדק בית בחיפה הינו חיוני ואף הכרחי רגע לפני שאתם מחליטים להיכנס לדירה חדשה. החיים לימדו את כולנו כי עלינו להישמר ולהיזהר מסכנות אשר אורבות לנו בכל פינה, כך כשמדובר ברכישת בתים, הרי שאנשים רבים עדיין לא למדו כי חשוב לבצע את הבדיקות הנחוצות. אנשים רבים עלולים להיכנס אל ביתם החדש ורק לאחר תקופה מסוימת לגלות כי קיימים סדקים שלא שמו לב אליהם, כי הריצוף מחביא רטיבות נוראית וכי התריסים והחלונות בקושי נפתחים.

על מנת להימנע ממצבים עגומים שכאלה, מומלץ יהיה לפנות אל חברה מקצועית אשר מספקת שירותי פיקוח בניה ובדק בית ע"י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים. זו למעשה תהיה הדרך היחידה לוודא כי מקום המגורים החדש שלנו אינו סובל מליקויי בניה כאלו ואחרים וכי כלל התשתיות והמערכות החשובות בבית תקינות ומאפשרות מגורים נוחים ובטוחים.

בחרת בדק בית בחיפה עם חוות דעת והמלצות של לקוחות – אינספקט

בין אם אתם מתכננים לרכוש דירה מיד שנייה ובין אם אתם מגיעים לקבל את המפתח מהקבלן שלכם, חשוב יהיה להיעזר בשירותיה של חברת אינספקט הוותיקה. שהרי כך או כך, לא תוכל עין לא מקצועית לאתר בצודה מדויקת את כלל ליקויי הבניה השונים אשר עשויים להקשות על החיים במקום או לסכן את הדיירים. בדק בית מקצועי יהיה הדבר הנכון לעשות על מנת להיפטר מחוסר הוודאות ולהיות בטוחים כי הדירה החדשה שלכם עומדת בסטנדרט הגבוה ביותר.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני