אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי בדק בית בבאר שבע והסביבה ע”י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בשיטה ייחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר.

דוגמאות לליקויי בניה הנבדקים במהלך בדק בית בבאר שבע

בתום הבדיקה (בדק בית בבאר שבע), מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

 1. תצהיר משפטי.
 2. כל ליקויי הבניה בנכס.
 3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים.
 4. אופן התיקונים הנדרשים.
 5. עלות התיקונים הצפויה.

חוות הדעת נמסרת לקבלן לשם תיקון הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על חוות בדעת שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים שיפורטו בחוות הדעת. חשוב לציין כי חוות הדעת ההנדסית המופקת מיועדת לשמש כראייה משפטית. ככזו, עליה להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

 

חברת בדק בית בבאר שבע

בירת הנגב, באר שבע, מושכת אליה מגוון רחב של אנשים, צעירים, משפחות, סטודנטים ועוד. כולם מסוקרנים מהמחירים האטרקטיביים והיכולת לגור באחת הערים המשמעותיות והגדולות בישראל. אך רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה שלכם, חשוב יהיה לוודא כי יתבצע בדק בית בבאר שבע, אשר יוודא כי הדירה החדשה שלכם מוכנה לאכלוס וכי כלל הבעיות אשר נחשפו במקום תוקנו בצורה המקצועית ביותר.

בדק בית בבאר שבע

רכישתה של דירה מהווה את אחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים. שהרי זו לא רק עוד דירה פשוטה, זהו בית בו תוכלו להקים משפחה, לגדל את הילדים ולבלות בו עם חברים קרובים ואהובים. אך על מנת שהבית החדש שלכם יהיה מסוגל לשרת אתכם נאמנה במשך שנים ארוכות יהיה עליכם לוודא כי הוא תקין ואינו כולל ליקויים מסתוריים שיתגלו בשלב מאוחר יותר. אז נכון, רבים מאתנו לא ידעו לבצע את הבדיקות ההנדסיות הדרושות, כך שמומלץ יהיה לפנות אל חברה מנוסה מהתחום אשר תספק לכם את השירות המבוקש ותבצע בדק בית בבאר שבע.

כך תוכלו לקבל את חוות הדעת המקצועית והאמינה אשר תאתר כל ליקוי בניה ותכוון את הקבלן לתיקונים הנדרשים על מנת שהדירה שלכם תהיה ראויה למגורים. זאת לרבות בתחומים הבאים:

 • תקינות הקירות הפנימיים והתקרה
 • העדר של סדקים או פתחים לא מתוכננים
 • מערכת אינסטלציה וביוב תקינה
 • היעדר של רטיבות בתקרה או בקירות
 • תקינות ריצוף וחיפויי קירות
 • גרמי מדרגות שעומדים בתו התקן
 • התקנת ארונות בצורה נכונה
 • ועוד…

בדק בית בבאר שבע במחיר משתלם החל מ 1190 ש"ח

חברת אינספקט מספקת שירותי פיקוח בניה ובדק בית ע"י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים. כלל העבודה מתבצעת על ידי יישומן של שיטות ייחודיות אשר פיתחה החברה ובאמצעות שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום ולהבטיח את ביצוע הבדיקות ההנדסיות הנחוצות שנועדו לוודא כי ביתכם מוכן ומזומן לכניסת הדיירים. הבטיחו את הבדיקה המקצועית ביותר על ידי פנייה אל חברת אינספקט.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני