חשיבות של בדיקת עובש בבניינים

בדיקת עובש בבניינים היא שלב קריטי בשמירה הן על שלמות הנכס והן על בריאות הדיירים. צמיחת עובש, לעתים קרובות מוסתרת מהעין, עלולה להוביל למספר עצום של בעיות כולל נזק מבני ובעיות נשימה. בדיקת העובש של חברת אינספקט מגלות את כל סוגי וזני העובשים, גם את החמקמקים ביותר. תהליך הבדיקה מתבצע בדקדקנות ויבחן את העובשים ואיכות האוויר על מנת לזהות מזהמים פוטנציאלים כגון ארסלן, אלטרנריה, חומצה הידרוציאנית ונבגי נאדית.
נפרט מספר סיבות מדוע בדיקת עובש היא חיונית וכיצד היא יכולה להועיל לבעלי נכסים, למנהלים ולדיירים כאחד.

שמירה על שלמות הנכס:

גידול עובש יכול לפגוע בשלמות המבנית של מבנים על ידי החלשת קירות, תקרות ומשטחים אחרים. ביצוע בדיקות עובש שוטפות מאפשר לבעלי נכסים לזהות גידול עובש מוקדם, ולמנוע נזקים נרחבים ותיקונים יקרים.

הגנה על בריאות הדייר:

חשיפה לעובש עלולה לעורר אלרגיות, אסטמה ובעיות נשימה אחרות. נבגי עובש המשתחררים לאוויר עלולים להחמיר מצבים בריאותיים קיימים ולהוות סיכונים חמורים לדיירים. על ידי זיהוי וטיפול בבעיות עובש באופן מיידי באמצעות בדיקות, מנהלי נכסים יכולים ליצור סביבות חיים בטוחות ובריאות יותר.

מניעת בעיות אחריות:

לבעלי נכסים חלה חובה חוקית לספק תנאי מגורים בטוחים וראויים למגורים לדיירים. אי טיפול בבעיות עובש עלול להוביל לתביעות משפטיות ותביעות אחריות מצד דיירים שנפגעו. בדיקות עובש יזומות מדגימות גילוי נאות ומסייעות להפחית סיכונים משפטיים פוטנציאליים.

שמירה על ערך הנכס:

נכסים עם היסטוריה של בעיות עובש עלולים לסבול מירידה בערך השוק ומביקוש להשכרה. בדיקות עובש ומאמצי שיקום שוטפים מסייעים בשמירה על ערך הנכס והאטרקטיביות לקונים ולשוכרים פוטנציאליים, ומבטיחים המשך רווחיות לבעלי הנכס.

עמידה בתקנות:

לחלק מתחומי השיפוט יש תקנות המחייבות את בעלי הבית לטפל בבעיות עובש באופן מיידי. על ידי ביצוע בדיקות עובש והקפדה על התקנות הרלוונטיות, בעלי נכסים יכולים להימנע מקנסות ועונשים תוך הפגנת מחויבות לרווחת הדיירים ועמידה בתקנים.

שקט נפשי:

עבור הדיירים, הידיעה שסביבת המגורים או העבודה שלהם עברו בדיקות עובש יסודיות מספקת שקט נפשי. זה מרגיע אותם שבריאותם ורווחתם נמצאים בראש סדר העדיפויות, ומטפח תחושת אמון וסיפוק מסידורי החיים שלהם.

בדיקת עובש בבניינים

מה כוללת בדיקת עובשים?

 • יעוץ טלפוני ראשוני חינם
 • ביקור בנכס ע"י מומחה לאיתור וזיהוי עובשים
 • איסוף דגימות ושליחתן למעבדה לביצוע אנליזה לקביעת סוג העובש וכמותו
 • הפקת חוות דעת הכוללת את הממצאים והערכת הסיכון

 

לסיכום, בדיקת עובש בבניינים היא אמצעי יזום המגן על שלמות הנכס, מבטיח את בריאות הדייר ומפחית סיכונים משפטיים ופיננסיים לבעלי הנכס. על ידי מתן עדיפות לבדיקות עובש רגילות וטיפול בכל בעיה מיידית, מנהלי נכסים יכולים ליצור סביבות מגורים ועבודה בטוחות יותר, בריאות ונחשקות יותר עבור כל המעורבים.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן
או בטלפון / בוואטס-אפ: 055-6657890

עדן טויטו
עדן טויטו
2023-05-01
באפריל 2023 איתי ביצע לנו בדק בית טרום המסירה (דירה 6 חדרים) ואנחנו מרוצים מאוד! הדוח הצביע על ליקויים בשווי עשרות אלפי שקלים שאין סיכוי שהייתי מוצא לבד! תודה רבה איתי.
אירה אפריאט
אירה אפריאט
2023-04-24
מאוד מקצועיים, מומלץ בחום
מרים לוין
מרים לוין
2023-03-12
יניב בודק יעיל מקצועי ונעים...מומלץ ביותר!!
וילי אסור
וילי אסור
2023-03-08
יחס אישי מקצועיות שרות מעל המצופה
ברכהחוה אהרון
ברכהחוה אהרון
2022-11-07
אנחנו מבקשים להמליץ בחום רב על חברת אינספקט לבדק בית כחברה מקצועית, אמינה יסודית, בעלת מוניטין וניסיון רב, קשובה לצרכי הדיירים. הדוח שנתקבל היה מפורט מעל המצופה. נשמח להמליץ לכל דורש כאמור בחום רב. יישר כחם !!!
Christian Lior Corpuz
Christian Lior Corpuz
2021-08-10
מאוד יסודי, מקצועי בבדיקה. מרוצה מאוד מהשירות שניתן על ידי אינספקט ופן האישי ממליץ

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

  מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

  השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

   חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
   Call Now Button