אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי בדק בית בשיטה יחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. בדיקת דירות מתבצעת ע”י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בעלי רקע רב שנים בענף הבניה.

דוגמאות לליקויי בניה הנבדקים במהלך בדיקת דירות

בתום בדיקת דירות, מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

 1. תצהיר משפטי.
 2. כל ליקויי הבניה בנכס.
 3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים.
 4. אופן התיקונים הנדרשים.
 5. עלות התיקונים הצפויה.

חוות הדעת נמסרת לקבלן לשם תיקון הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירות כשירות לאכלוס. במקרים אחרים מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על חוות בדעת שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים שיפורטו בחוות הדעת. חשוב לציין כי בדיקת דירות וחוות הדעת ההנדסית המופקת, מיועדת לשמש כראייה משפטית במקרה הצורך. ככזו, עליה להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

בדיקת דירות לפני קניה - אינספקט

בדיקת דירות לפני קניה

כל אדם עובר מספר צעדים מהותיים בחייו אשר ישפיעו על הדרך בה הוא חי אותם. אחד מהצעדים הללו יהיה קנייה של דירה משל עצמו אשר תעניק לו את האפשרות לפתוח בחיים עצמאיים. אותו רגע טומן בחובו התרגשות רבה אך גם חששות רבים פן הדירה לא באמת כל כך מוצלחת כפי שחשב בפעם הראשונה שראה אותה. דרך ההתמודדות היעילה ביותר עם מצב שכזה תהיה בפניה אל חברת אינספקט המנוסה. החברה מבצעת בדיקת דירות ברמה הגבוהה ביותר, זאת מבלי לפספס אף פרט מהיבטי הדירה.

לא מוותרים על בדיקת דירות!

אם גם אתם ראיתם לאחרונה דירה שפשוט מדברת אל הלב שלכם, עומדת בתקציב ופשוט גורמת לכם לרצות לקרוא לה בית, אל תרוצו מהר מידי. רגע לפני שאתם חותמים על העסקה, וודאו כי אתם בוחרים לבצע בדיקת דירות על ידי חברה מקצועית ומנוסה בפעילות מסוג זה. כך ניתן יהיה לוודא כי כל פרט ופרט בדירה המדוברת אכן עומד בתווי התקן ויכול לאפשר לכם ליהנות ממנו לאורך שנים.

זכרו כי אין זה מומלץ לוותר על בדק בית, גם אם אתם מאמינים כי אלו ליקויים קטנים וזניחים, גם אם נדמה כי יהיה פשוט יותר לתקן את הסדק בכוחות עצמכם. אתם לא יכולים לדעת אילו גורמים מסוכנים מסתתרים בבית, כך שמומלץ יהיה לפנות אל חברה מנוסה בתחום אשר תבצע את הבדיקה המעמיקה והיסודית ביותר בבית בו אתם מעוניינים.

לא מבזבזים זמן מזמינים בדיקת דירות חדשות

חשוב לציין כי גם במידה ואתם מקבלים מפתח לדירה החדשה שלכם מקבלן השיפוצים, מומלץ יהיה לבצע בדק בית. הבדיקה ההנדסית הזו תסייע לפקח על עבודתו של הקבלן ובכך להבטיח את העובדה כי אתם תוכלו ליהנות מהבית החדש שלכם אשר בנוי בצורה האיכותית ביותר.

אל תהססו, פנו אל חברת אינספקט כבר היום והבטיחו לעצמכם את הבדיקה המעמיקה ביותר בתחום. אין סיבה לחיות ולסבול מכל אותם ליקויים מרגיזים, אין סיבה שתרכשו דירה שסובלת מרטיבות בתקרה, סדקים בקירות וכו.

בדיקת דירות - אינספקט בדק בית ואיתור ליקויי בניה

 

חשיבות ביצוע בדיקת דירות

בדיקת דירות הינה צעד חיוני וחשוב אשר נועד להבטיח את העובדה כי הדירה העתידית שלכם אשר אתם עתידים לקבל מידי המוכר או מידיו של הקבלן, אכן תעמוד ברמת הבטיחות והתקינות הגבוהה ביותר. הצוות המקצועי של חברת אינספקט שמח לעמוד לשירותכם ומשלים את כל הבדיקות ההנדסיות הנחוצות לשם הבטחת קבלת הדירה המרשימה ביותר אשר עונה על כל צורך והעדפה שלכם.

לאילו גורמים מתייחסת בדיקת דירות?

אין ספק כי רכישתה של דירה מהווה צעד גדול ומרגש בחייהם של אנשים רבים. על מנת להבטיח את העובדה כי הדירה החדשה שלכם אכן עומדת בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר ואינה כוללת ליקויים כאלו ואחרים, הרי שחשוב יהיה להיעזר בשירותיהם של אנשי המקצוע המובלים בביצוע בדיקת דירות. הבדיקה תבוצע על ידי איש מקצוע מנוסה אשר בעל ההכשרה הנחוצה בתחום. הבדיקה הזו תכלול התייחסות לפן ההנדסי של במבנה לצד בדיקת הדירה בנושאי חריגות בניה שונות.

 • נוכחות סדקים
 • יציבות סימני שקיעה
 • איטום כל חלקי הדירה ונוכחות רטיבות
 • נזילות
 • כלים סניטריים
 • מערכת האינסטלציה
 • חיפויים פנימיים וחיצוניים
 • איכות הצבע והטיח
 • ריצוף
 • דלתות וחלונות
 • מערכת החשמל
 • ועוד…

הבדיקה תכלול לא רק את איתור ומיקום הליקויים אשר מתגלים, אלא בדוח אשר מסכם אותה ניתן יהיה לכלול גם את הדרכים הנחוצים לפתרון הבעיה והעלויות המדרשות לתיקונה על ידי צוות מקצועי ומיומן.

בדיקת דירה עם חברת איסנפקט במחיר משתלם במיוחד

הבטיחו את קבלת המענה המקצועי לו אתם זקוקים כבר היום והיעזרו בשירותיה של חברת אינספקט המיומנת. החברה מעניקה לכם את האפשרות ליהנות משירות מקצועי ואיכותי במחיר משתלם במיוחד אשר יחסוך לכם את הצורך להתמודד עם תיקונים מורכבים ויקרים בהמשך הדרך אשר עשויים אף לפגוע משמעותית בהמשך חייכם בדירה החדשה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות חברת אינספקט כבר היום בכדי לקבל את המענה המקצועי לכל בקשה, שאלה וצורך שלכם כבר היום.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

או בטלפון במספר: 055-6657890

בדיקת דירה לפני מסירה

בדיקת דירה לפני מסירה

ישנה חשיבות עצומה לביצוע בדיקת דירות לפני שאתם מכניסים את המשפחה שלכם לגור בפנים. המון דירות בישראל בנויות על פי שיטות בניה מיושנות או ותיקות שעבר להם התוקף ותקן הבטיחות שלהן פג, מה שאומר שמי שגר בבניין חשוף יותר מתמיד לסכנות בטיחותיות מצד כל מני גורמים בבניין. גם דירה שממבט ראשון נראית מעולה ומושלמת, ייתכן והיא מסתירה מתחתיה המון פגמים "בלתי נראים" שרק אנשי מקצוע כמו הנדסאים ומומחי ליקויי בנייה יוכלו להבחין בזמן. חברת אינספקט, חברה לבדק בית ואיתור ליקויי בניה בדירות ובתים בישראל, תוכל להעניק לכם משירותיה ולשלוח אליכם את אנשי בדק הבית הטובים ביותר.

למה כל כך חשוב לעשות בדיקת דירות לפני מסירה

 • הרבה פעמים אנשים צעירים חותמים על חוזה שכירות עם בעלי דירה מיושנת, מבלי שהם מוודאים שהיא אכן תקינה וטובה. כמו כל סוחר ממולח, משכירי הדירות מטבע הדברים ינסו כמה שיותר להבליט את הדברים הטובים בדירה ולהסתיר את הפגמים, הליקויים וכל שאר הדברים הפחות חיוביים בדירה. 
 • המון דירות בישראל אינן תמיד עומדות במבחן של עמידות וחוסן מפני ליקויים שונים. בעיות של רטיבות, עובש, נזילות, סדקים ובעיות בחשמל עלולות להתרחש גם אם לא עולים על זה מייד. חשוב מאוד לבדוק בצורה רצינית, על מנת למנוע סכנה בטיחותית שעלולה לגבות מחיר בבריאות של כולם.
 • במסגרת בדיקת דירות בודקים בין היתר את הדברים הבאים – תשתיות המים והביוב שהן חזקות ועמידות ללא שום נזילה, חורים או חלודה שפוגמת בתפקוד השוטף שלהן, בודקים את מערכות החשמל – הלוח הראשי, שקעים על הקירות, רכיבי תאורה וקווי טלפון. כשבודקים את הקירות מוודאים שהם יציבים, שהרצפות מסודרות ובנויות בצורה ישרה והרמטית, ועוד.

לא נכנסים לגור בבית לפני שעושים בדיקה רצינית

אם חשוב לכם השקט הנפשי שאתם גרים בבית בטוח ומוגן מפני כל פגע רע, עליכם לשכור את שירותיהם של אנשי המקצוע המובילים בתחום איתור ליקוי הבניה בזמן. חברת אינספקט מחזיקה ברשימה של הנדסאים, טכנאים ומומחי בדיקות דירה מוסמכים ורציניים שיאתרו את כלל הבעיות התשתיתיות בזמן. הבריאות שלכם ושל משפחתכם חשובה לכם? צרו עמנו קשר ואנחנו נטפל בזה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
Call Now Button