אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי בדק בית בשיטה יחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. בדיקת דירות מתבצעת ע”י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בעלי רקע רב שנים בענף הבניה.

דוגמאות לליקויי בניה הנבדקים במהלך בדיקת דירות

בתום בדיקת דירות, מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

  1. תצהיר משפטי.
  2. כל ליקויי הבניה בנכס.
  3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים.
  4. אופן התיקונים הנדרשים.
  5. עלות התיקונים הצפויה.

חוות הדעת נמסרת לקבלן לשם תיקון הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירות כשירות לאכלוס. במקרים אחרים מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על חוות בדעת שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים שיפורטו בחוות הדעת. חשוב לציין כי בדיקת דירות וחוות הדעת ההנדסית המופקת, מיועדת לשמש כראייה משפטית במקרה הצורך. ככזו, עליה להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

בדיקת דירות לפני קניה - אינספקט

בדיקת דירות לפני קניה

כל אדם עובר מספר צעדים מהותיים בחייו אשר ישפיעו על הדרך בה הוא חי אותם. אחד מהצעדים הללו יהיה קנייה של דירה משל עצמו אשר תעניק לו את האפשרות לפתוח בחיים עצמאיים. אותו רגע טומן בחובו התרגשות רבה אך גם חששות רבים פן הדירה לא באמת כל כך מוצלחת כפי שחשב בפעם הראשונה שראה אותה. דרך ההתמודדות היעילה ביותר עם מצב שכזה תהיה בפניה אל חברת אינספקט המנוסה. החברה מבצעת בדיקת דירות ברמה הגבוהה ביותר, זאת מבלי לפספס אף פרט מהיבטי הדירה.

לא מוותרים על בדיקת דירות!

אם גם אתם ראיתם לאחרונה דירה שפשוט מדברת אל הלב שלכם, עומדת בתקציב ופשוט גורמת לכם לרצות לקרוא לה בית, אל תרוצו מהר מידי. רגע לפני שאתם חותמים על העסקה, וודאו כי אתם בוחרים לבצע בדיקת דירות על ידי חברה מקצועית ומנוסה בפעילות מסוג זה. כך ניתן יהיה לוודא כי כל פרט ופרט בדירה המדוברת אכן עומד בתווי התקן ויכול לאפשר לכם ליהנות ממנו לאורך שנים.

זכרו כי אין זה מומלץ לוותר על בדק בית, גם אם אתם מאמינים כי אלו ליקויים קטנים וזניחים, גם אם נדמה כי יהיה פשוט יותר לתקן את הסדק בכוחות עצמכם. אתם לא יכולים לדעת אילו גורמים מסוכנים מסתתרים בבית, כך שמומלץ יהיה לפנות אל חברה מנוסה בתחום אשר תבצע את הבדיקה המעמיקה והיסודית ביותר בבית בו אתם מעוניינים.

לא מבזבזים זמן מזמינים בדיקת דירות חדשות

חשוב לציין כי גם במידה ואתם מקבלים מפתח לדירה החדשה שלכם מקבלן השיפוצים, מומלץ יהיה לבצע בדק בית. הבדיקה ההנדסית הזו תסייע לפקח על עבודתו של הקבלן ובכך להבטיח את העובדה כי אתם תוכלו ליהנות מהבית החדש שלכם אשר בנוי בצורה האיכותית ביותר.

אל תהססו, פנו אל חברת אינספקט כבר היום והבטיחו לעצמכם את הבדיקה המעמיקה ביותר בתחום. אין סיבה לחיות ולסבול מכל אותם ליקויים מרגיזים, אין סיבה שתרכשו דירה שסובלת מרטיבות בתקרה, סדקים בקירות וכו.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני