אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי בדק בית (בדיקת דירה מקבלן) בשיטה ייחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. בדיקת דירה מתבצעת ע"י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בעלי רקע רב שנים בענף הבניה.

דוגמאות לליקויי בניה הנבדקים במהלך בדיקת דירה מקבלן

בתום בדיקת דירה מקבלן, מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

  1. תצהיר משפטי.
  2. כל ליקויי הבניה בנכס.
  3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים.
  4. אופן התיקונים הנדרשים.
  5. עלות התיקונים הצפויה.

לבצע בדק בית דירה מקבלן - בדיקה מקיפה עם אחריות

בדיקת בדק בית דירה מקבלן

בשעה שאתם עומדים בפני כניסה לדירה חדשה מקבלן, חשוב מאוד לבצע את כלל הבדיקות הנחוצות אשר נועדו להבטיח את תקינות הבית על כל היבטיו השונים. כך שחברת אינספקט המקצועית והוותיקה תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בביצוע בדק בית דירה מקבלן בצורה היסודית והמקיפה ביותר. חברתנו נעזרת באנשי המקצוע המיומנים והמומחים בתחומם, זאת על מנת לאפשר לכל אדם לקבל את חוות הדעת המקצועית האמינה והמדויקת ביותר בנוגע למצבה הנוכחי של הדירה, זאת תוך איתור מדויק של כלל ליקויי הבניה במקום.

מתי ניתן לבצע בדק בית דירה מקבלן ?

כל קבלן בניה מחויב על פי חוק לספק אחריות מלאה על טיב עבודתו ואיכות הבניה במקום. כך למעשה, בפניכם עומדת שנה שלמה מרגע קבלת המפתחות לאתר בכוחות עצמכם, או בעזרתה של חברה מקצועית, ליקויים שונים ולפנות אל הקבלן בדרישה לתקנם, או במילים אחרות, לבצע בדק בית דירה מקבלן. במהלך השנה הראשונה, חובת ההוכחה מוטלת על הקבלן, כך שבמידה ומסרב לתקן את הליקויים, עליו יהיה להוכיח כי הם לא נגרמו באשמתו או כי הם נובעים משימוש שלכם בדירה.

לאחר השנה הראשונה, לרשותכם עומדות עוד 3 שנים בהן האחריות תהיה תקפה על העבודה, רק שבפרק זמן זה, חובת ההוכחה תהיה מוטלת עליכם. דבר האומר למעשה כי יהיה עליכם להוכיח אלו ליקויים נובעים מעבודתו של קבלן הבניה ולא מתוקף השימוש והפעילות שלכם בדירה.

כך או כך, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מנוסה ומקצועית, זאת על מנת לאתר את כלל ליקויי הבניה מוקדם ככל הניתן, זאת על מנת להעניק לקבלן את האפשרות לתקן אותם בהקדם. כך תוכלו ליהנות סוף סוף מהדירה החדשה שלכם ללא חשש מליקויים שונים בבניה, רטיבות התקרה או שלל של בעיות אחרות.

ביצוע בדק בית דירה מקבלן באיכות ללא פשרות

חברת אינספקט מקפידה על ביצוע פיקוח הבניה ובדק הבית על ידי אנשים המוסמכים לכך, אשר בעלי רקע וניסיון רב שנים בענף הבניה, הן בתיאוריה והן בפרקטיקה. על כן חברתנו מקפידה על עבודה איכותית ללא פשרות, כך שאתם תוכלו לזכות בבית הבטוח אשר לא כולל ליקויים כאלו ואחרים.

בדיקת בדק בית מקבלן באופן יסודי ומקצועי על ידי חברת אינספקט

בדק בית דירה חדשה מקבלן

ביצוע של בדק בית דירה מקבלן הינו צעד חשוב וחיוני עבור רבים. זו למעשה תהיה הדרך הטובה והיעילה ביותר לאיתור של בעיות מבניות, הנדסיות ואסתטיות שונות בבית החדש שלכם, זאת עוד לפני שאתם נכנסים למקום ומגלים את הליקויים הללו לאורכה של הדרך. חברת אינספקט שמחה לעמוד לשירותכם ומסייעת בביצוע כלל הבדיקות ההנדסיות הנחוצות לשם הבטחת איכות, תקינות ובטיחות המבנה לו אתם רוצים לקרוא בית.

חשיבות ביצוע בדק בית דירה חדשה מקבלן על ידי מומחים בתחום

רגע לפני שאתם מקבלים את המפתח לדירה שלכם ונכנסים אליה, וודאו כי העבודה של הקבלן התבצעה בצורה הטובה ביותר ותוך עמידה מדויקת בכל התקנות והנדרשות. בדק בית דירה מקבלת אשר נערך על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים לעבודתם, יהיה זה אשר יאתר עבורכם את כלל הליקויים ואי התאמות אשר קיימות בדידה שלכם. יופק עבורכם דוח ליקויים מפורט ומסודר אשר כולל את רשימת הטיפולים והעבודות שיש להשלים בכדי להבטיח את תקינות ובטיחות המבנה.

וודאו כי אתם נעזרים בחברה מיומנת אשר נעזרת במכשור חדשני ויודעת לבחון את כל הליקויים, גם את אלו אשר אינם גלויים לאדם מן השורה. זכרו כי בחינה מעמיקה של השטח טרם אכלוסו הינה זכות שלכם אשר מומלץ יהיה לממש. וודאו כי הדירה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר וכך תוכלו להבטיח את השמירה על איכות חיים מרשימה ונוחה במיוחד למשך תקופה ממושכת.

אינספקט – שירות בדק בית דירה מקבלן חדשני ומקצועי

חברת אינספקט המיומנת מקפידה על הענקת השירות המקצועי הנחוץ לכל לקוח, זאת בעלות משתלמת במיוחד ומבלי להתפשר על מקצועיות ואיכות הבדיקות. הצוות המיומן של החברה שמח לעמוד לשירותכם ומשלים עבור אינספור לקוחות את בדיקת בדק בית תוך התייחסות לכל פרט קטן במקום. בכך אנו מצליחים לאתר גם את הליקויים הקטנים ביותר, בכך למנוע השפעה לא נעימה על איכות חייכם בהמשך. לפרטים נוספים, השאירו שם ומספר טלפון באתר כבר היום.

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני