אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי בדק בית (בדיקת דירה לפני מסירה) בשיטה ייחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. בדיקת דירה לפני מסירה מתבצעת ע”י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בעלי רקע רב שנים בענף הבניה.

ליקויי בניה הנבדקים במהלך בדיקת דירה לפני מסירה

בתום בדיקת דירה לפני מסירה, מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

  1. תצהיר משפטי.
  2. כל ליקויי הבניה בנכס.
  3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים.
  4. אופן התיקונים הנדרשים.
  5. עלות התיקונים הצפויה.

חוות הדעת נמסרת לקבלן לשם תיקון הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על חוות בדעת שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים שיפורטו בחוות הדעת. חשוב לציין כי חוות הדעת ההנדסית המופקת מיועדת לשמש כראייה משפטית. ככזו, עליה להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

בדיקת דירה לפני מסירה בשיטה חדשנית - אינספקט

בדיקת דירה לפני מסירה בשיטה חדשנית

בדיקת דירה לפני מסירה הינה חיונית. נקודה זו לא תפתיע איש, זאת לאור העובדה כי אין אדם אשר ישמח לקבל לרשותו דירה אשר סובלת מליקויים ובעיות שונות אשר מקשות על המגורים בה. לרשותכם עומדת חברת אינספקט המקצועית והוותיקה. חברתנו פועלת מזה שנים בתחום ותשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, כך שבמידה ואתם עומדים לקבל דירה, זכרו לפנות אל חברתנו על מנת לוודא כי היא אכן במצב שמוכן לאכלוס דיירים וכי המגורים בה לא יציבו קשיים ואתגרים מבניים בפניכם.

בדיקת דירה לפני מסירה – למה זה חשוב?

רגע לפני שאתם לוקחים את המפתח מקבלן הבניה שלכם, זכרו כי מומלץ יהיה להשלים בדיקת דירה לפני מסירה. בדיקה זו חיונית לשם איתורם של ליקויים כאלו ואחרים, אשר לא רק פוגעים במראה של הדירה, אלא אף עלולים לסכן אתכם במידה והם קיימים. זאת לרבות בעיות באינסטלציה ורטיבות הקירות, בעיות בחשמל, סדקים בקירות או בעיה בריצוף ובחיפוי. לאור העובדה כי אין אנו תמיד נצליח לאתר את הליקויים הללו בכוחות עצמנו, רצוי יהיה להיעזר במקצוענים שבתחום.

על כן, מומלץ יהיה לפנות אל חברה מקצועית אשר מספקת שירות של בדק בית על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים אשר בעלי רקע וניסיון רב שנים בענף הבניה. זו תהיה ללא ספק הדרך היעילה ביותר לוודא כי הדירה מוכנה לאכלוס על ידי דיירים חדשים. זכרו כי אין סיבה להסס, הזכויות שלכם כוללות בדיקה מעמיקה של הדירה טרם האכלוס, זאת בדיוק כמו שהייתם בודקים רכב טרם קנייתו.

בדיקת דירה לפני מסירה – לאתר כל ליקוי

אחד הפחדים הגדולים ביותר של רוכשי הדירות הוא ברכישת דירה שאינה ראויה למגורים, על אף נראותה. על מנת למנוע מצב שכזה, פנו עוד היום אל חברת אינספקט ותוכלו ליהנות מבדק הבית המקצועי ביותר אשר יתבצע על ידי אנשי המקצוע המומחים בתחומם. הם יאתרו ביעילות כל ליקוי בניה, בין אם גלוי או סמוי ויעבירו לקבלן את חוות הדעת ההנדסית שלהם וההמלצות לתיקונים הנחוצים.

בדיקת דירה לפני מסירה - אינספקט

להבטיח איכות דיור על ידי בדיקת דירה לפני מסירה

אין ספק כי בדיקת דירה לפני מסירה הינה חיונית ותבטיח כי הדיירים החדשים של המקום יוכלו ליהנות מדירה איכותית אשר אינה סובלת מליקויי בניה כאלו ואחרים. בין אם מדובר על מרצפות שבורות או עקומות, בעיית רטיבות, פגמים במערכת החשמל, סדקים בקירות או אפילו בעיית ניקוז במטבח, הרי שבעת פניה אל שירותיה של חברת אינספקט, תוכלו גם אתם להבטיח את זיהוי ואיתור הליקויים השונים לצד התאמת המענה המדויק והאיכותי לפתרון שלהם בצורה מקצועית ואפקטיבית.

בחירת מומחים בתחום בדיקת דירה

בדיקת דירה לפני מסירה מאפשרת לכל אדם ליהנות מהכניסה לדירה נינוחה ותקינה אשר עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חשוב יהיה לוודא כי אתם נעזרים בשירותיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בביצוע בדק בית המתרכז בכל פרט קטן ובכל פינה בדירה החדשה. ביצוע הבדיקה בצורה מדוקדקת יהווה את הדרך הטובה ביותר להבטיח כי הדירה שהקבלן מוסר לידיכם הינה אכן תקינה, נינוחה ואיכותית.

אל תמהרו לקחת את המפתח לידיכם מבלי לבחון את המקום אשר עתיד לעבור לרשותכם. כך תוכלו להבטיח את איתור הליקויים והבעיות השונות בצורה מדויקת ולוודא כי הדירה אכן עונה על שביעות רצוכם וכי כל בעיה אשר התגלתה בה קבלה את הטיפול המקצועי הנחוץ.

וודאי כי אתם נעזרים באנשי המקצוע המובילים בתחום, זאת על מנת להבטיח כי כל ליקוי בניה יאותר בצורה מדויקת, לרבות ליקויים אשר עשויים להיות נסתרים מן העין. המקצוענים שבתחום ישלימו את כל הבדיקות ההנדסיות תוך שימוש במכשור חדשני ומשוכלל אשר יחשוף כל פגם, ליקוי או בעיה.

אינספקט – בדיקת דירה לפני אכלוס

הצוות המקצועי של חברת אינספקט עורך בדיקת דירה בצורה מדוקדקת אשר נוגעת בהיבטים רבים של המקום, זאת לרבות בחינת רטיבות בתקרה, איתור ליקויי קירות פנימיים, מטבחים על כל היבטיהם, תקינות מערכת החשמל ועוד. הבטיחו את קבלת המענה המקצועי הנחוץ לכם וצרו קשר עם צוות החברה כבר היום.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

או בטלפון במספר: 055-6657890

 

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני