אינספקט הינה ספק מורשה משרד הביטחון, אגף ההנדסה והבינוי, עמידר ועוד, ומספקת שירותי הנדסה ואחזקה לדייר.

אינספקט מספקת שירותי בדק בית (בדיקת דירה לפני מסירה) בשיטה ייחודית שפיתחה החברה ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר. בדיקת דירה לפני מסירה מתבצעת ע”י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בעלי רקע רב שנים בענף הבניה.

ליקויי בניה הנבדקים במהלך בדיקת דירה לפני מסירה

בתום בדיקת דירה לפני מסירה, מופקת חוות דעת הנדסית הכוללת:

  1. תצהיר משפטי.
  2. כל ליקויי הבניה בנכס.
  3. האסמכתאות בחוק הקובעות שאכן מדובר בליקויים.
  4. אופן התיקונים הנדרשים.
  5. עלות התיקונים הצפויה.

חוות הדעת נמסרת לקבלן לשם תיקון הליקויים. ברב המקרים הקבלן אכן מתקן את הליקויים והדירה כשירה לאכלוס. במקרים אחרים מסרב הקבלן לבצע את התיקונים ובמקרה כזה, אינספקט תפנה את הדייר לעורך דין המתמחה בתביעות קבלנים בתחום ליקויי בניה. עורך הדין יבסס את טענותיו כלפי הקבלן שהתרשל בהסתמך על חוות בדעת שהפיקה אינספקט ובהסתמך על תקנות וחוקים נוספים שיפורטו בחוות הדעת. חשוב לציין כי חוות הדעת ההנדסית המופקת מיועדת לשמש כראייה משפטית. ככזו, עליה להיערך במומחיות, מקצועיות, קפדנות ובאופן ברור שאינו משתמע לשני פנים.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

בדיקת דירה לפני מסירה בשיטה חדשנית - אינספקט

בדיקת דירה לפני מסירה בשיטה חדשנית

בדיקת דירה לפני מסירה הינה חיונית. נקודה זו לא תפתיע איש, זאת לאור העובדה כי אין אדם אשר ישמח לקבל לרשותו דירה אשר סובלת מליקויים ובעיות שונות אשר מקשות על המגורים בה. לרשותכם עומדת חברת אינספקט המקצועית והוותיקה. חברתנו פועלת מזה שנים בתחום ותשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, כך שבמידה ואתם עומדים לקבל דירה, זכרו לפנות אל חברתנו על מנת לוודא כי היא אכן במצב שמוכן לאכלוס דיירים וכי המגורים בה לא יציבו קשיים ואתגרים מבניים בפניכם.

בדיקת דירה לפני מסירה – למה זה חשוב?

רגע לפני שאתם לוקחים את המפתח מקבלן הבניה שלכם, זכרו כי מומלץ יהיה להשלים בדיקת דירה לפני מסירה. בדיקה זו חיונית לשם איתורם של ליקויים כאלו ואחרים, אשר לא רק פוגעים במראה של הדירה, אלא אף עלולים לסכן אתכם במידה והם קיימים. זאת לרבות בעיות באינסטלציה ורטיבות הקירות, בעיות בחשמל, סדקים בקירות או בעיה בריצוף ובחיפוי. לאור העובדה כי אין אנו תמיד נצליח לאתר את הליקויים הללו בכוחות עצמנו, רצוי יהיה להיעזר במקצוענים שבתחום.

על כן, מומלץ יהיה לפנות אל חברה מקצועית אשר מספקת שירות של בדק בית על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים אשר בעלי רקע וניסיון רב שנים בענף הבניה. זו תהיה ללא ספק הדרך היעילה ביותר לוודא כי הדירה מוכנה לאכלוס על ידי דיירים חדשים. זכרו כי אין סיבה להסס, הזכויות שלכם כוללות בדיקה מעמיקה של הדירה טרם האכלוס, זאת בדיוק כמו שהייתם בודקים רכב טרם קנייתו.

בדיקת דירה לפני מסירה – לאתר כל ליקוי

אחד הפחדים הגדולים ביותר של רוכשי הדירות הוא ברכישת דירה שאינה ראויה למגורים, על אף נראותה. על מנת למנוע מצב שכזה, פנו עוד היום אל חברת אינספקט ותוכלו ליהנות מבדק הבית המקצועי ביותר אשר יתבצע על ידי אנשי המקצוע המומחים בתחומם. הם יאתרו ביעילות כל ליקוי בניה, בין אם גלוי או סמוי ויעבירו לקבלן את חוות הדעת ההנדסית שלהם וההמלצות לתיקונים הנחוצים.

בדיקת דירה לפני מסירה - אינספקט

להבטיח איכות דיור על ידי בדיקת דירה לפני מסירה

אין ספק כי בדיקת דירה לפני מסירה הינה חיונית ותבטיח כי הדיירים החדשים של המקום יוכלו ליהנות מדירה איכותית אשר אינה סובלת מליקויי בניה כאלו ואחרים. בין אם מדובר על מרצפות שבורות או עקומות, בעיית רטיבות, פגמים במערכת החשמל, סדקים בקירות או אפילו בעיית ניקוז במטבח, הרי שבעת פניה אל שירותיה של חברת אינספקט, תוכלו גם אתם להבטיח את זיהוי ואיתור הליקויים השונים לצד התאמת המענה המדויק והאיכותי לפתרון שלהם בצורה מקצועית ואפקטיבית.

בחירת מומחים בתחום בדיקת דירה

בדיקת דירה לפני מסירה מאפשרת לכל אדם ליהנות מהכניסה לדירה נינוחה ותקינה אשר עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חשוב יהיה לוודא כי אתם נעזרים בשירותיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בביצוע בדק בית המתרכז בכל פרט קטן ובכל פינה בדירה החדשה. ביצוע הבדיקה בצורה מדוקדקת יהווה את הדרך הטובה ביותר להבטיח כי הדירה שהקבלן מוסר לידיכם הינה אכן תקינה, נינוחה ואיכותית.

אל תמהרו לקחת את המפתח לידיכם מבלי לבחון את המקום אשר עתיד לעבור לרשותכם. כך תוכלו להבטיח את איתור הליקויים והבעיות השונות בצורה מדויקת ולוודא כי הדירה אכן עונה על שביעות רצוכם וכי כל בעיה אשר התגלתה בה קבלה את הטיפול המקצועי הנחוץ.

וודאי כי אתם נעזרים באנשי המקצוע המובילים בתחום, זאת על מנת להבטיח כי כל ליקוי בניה יאותר בצורה מדויקת, לרבות ליקויים אשר עשויים להיות נסתרים מן העין. המקצוענים שבתחום ישלימו את כל הבדיקות ההנדסיות תוך שימוש במכשור חדשני ומשוכלל אשר יחשוף כל פגם, ליקוי או בעיה.

אינספקט – בדיקת דירה לפני אכלוס

הצוות המקצועי של חברת אינספקט עורך בדיקת דירה בצורה מדוקדקת אשר נוגעת בהיבטים רבים של המקום, זאת לרבות בחינת רטיבות בתקרה, איתור ליקויי קירות פנימיים, מטבחים על כל היבטיהם, תקינות מערכת החשמל ועוד. הבטיחו את קבלת המענה המקצועי הנחוץ לכם וצרו קשר עם צוות החברה כבר היום.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

או בטלפון במספר: 055-6657890

בדיקת בדק בית דירה מקבלן

בשעה שאתם עומדים בפני כניסה לדירה חדשה מקבלן, חשוב מאוד לבצע את כלל הבדיקות הנחוצות אשר נועדו להבטיח את תקינות הבית על כל היבטיו השונים. כך שחברת אינספקט המקצועית והוותיקה תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בביצוע בדק בית דירה מקבלן בצורה היסודית והמקיפה ביותר. חברתנו נעזרת באנשי המקצוע המיומנים והמומחים בתחומם, זאת על מנת לאפשר לכל אדם לקבל את חוות הדעת המקצועית האמינה והמדויקת ביותר בנוגע למצבה הנוכחי של הדירה, זאת תוך איתור מדויק של כלל ליקויי הבניה במקום.

מתי ניתן לבצע בדק בית דירה מקבלן ?

כל קבלן בניה מחויב על פי חוק לספק אחריות מלאה על טיב עבודתו ואיכות הבניה במקום. כך למעשה, בפניכם עומדת שנה שלמה מרגע קבלת המפתחות לאתר בכוחות עצמכם, או בעזרתה של חברה מקצועית, ליקויים שונים ולפנות אל הקבלן בדרישה לתקנם, או במילים אחרות, לבצע בדק בית דירה מקבלן. במהלך השנה הראשונה, חובת ההוכחה מוטלת על הקבלן, כך שבמידה ומסרב לתקן את הליקויים, עליו יהיה להוכיח כי הם לא נגרמו באשמתו או כי הם נובעים משימוש שלכם בדירה.

לאחר השנה הראשונה, לרשותכם עומדות עוד 3 שנים בהן האחריות תהיה תקפה על העבודה, רק שבפרק זמן זה, חובת ההוכחה תהיה מוטלת עליכם. דבר האומר למעשה כי יהיה עליכם להוכיח אלו ליקויים נובעים מעבודתו של קבלן הבניה ולא מתוקף השימוש והפעילות שלכם בדירה.

כך או כך, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מנוסה ומקצועית, זאת על מנת לאתר את כלל ליקויי הבניה מוקדם ככל הניתן, זאת על מנת להעניק לקבלן את האפשרות לתקן אותם בהקדם. כך תוכלו ליהנות סוף סוף מהדירה החדשה שלכם ללא חשש מליקויים שונים בבניה, רטיבות התקרה או שלל של בעיות אחרות.

ביצוע בדק בית דירה מקבלן באיכות ללא פשרות

חברת אינספקט מקפידה על ביצוע פיקוח הבניה ובדק הבית על ידי אנשים המוסמכים לכך, אשר בעלי רקע וניסיון רב שנים בענף הבניה, הן בתיאוריה והן בפרקטיקה. על כן חברתנו מקפידה על עבודה איכותית ללא פשרות, כך שאתם תוכלו לזכות בבית הבטוח אשר לא כולל ליקויים כאלו ואחרים.

בדיקת בדק בית מקבלן באופן יסודי ומקצועי על ידי חברת אינספקט

בדק בית דירה חדשה מקבלן

ביצוע של בדק בית דירה מקבלן הינו צעד חשוב וחיוני עבור רבים. זו למעשה תהיה הדרך הטובה והיעילה ביותר לאיתור של בעיות מבניות, הנדסיות ואסתטיות שונות בבית החדש שלכם, זאת עוד לפני שאתם נכנסים למקום ומגלים את הליקויים הללו לאורכה של הדרך. חברת אינספקט שמחה לעמוד לשירותכם ומסייעת בביצוע כלל הבדיקות ההנדסיות הנחוצות לשם הבטחת איכות, תקינות ובטיחות המבנה לו אתם רוצים לקרוא בית.

חשיבות ביצוע בדק בית דירה חדשה מקבלן על ידי מומחים בתחום

רגע לפני שאתם מקבלים את המפתח לדירה שלכם ונכנסים אליה, וודאו כי העבודה של הקבלן התבצעה בצורה הטובה ביותר ותוך עמידה מדויקת בכל התקנות והנדרשות. בדק בית דירה מקבלת אשר נערך על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים לעבודתם, יהיה זה אשר יאתר עבורכם את כלל הליקויים ואי התאמות אשר קיימות בדידה שלכם. יופק עבורכם דוח ליקויים מפורט ומסודר אשר כולל את רשימת הטיפולים והעבודות שיש להשלים בכדי להבטיח את תקינות ובטיחות המבנה.

וודאו כי אתם נעזרים בחברה מיומנת אשר נעזרת במכשור חדשני ויודעת לבחון את כל הליקויים, גם את אלו אשר אינם גלויים לאדם מן השורה. זכרו כי בחינה מעמיקה של השטח טרם אכלוסו הינה זכות שלכם אשר מומלץ יהיה לממש. וודאו כי הדירה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר וכך תוכלו להבטיח את השמירה על איכות חיים מרשימה ונוחה במיוחד למשך תקופה ממושכת.

אינספקט – שירות בדק בית דירה מקבלן חדשני ומקצועי

חברת אינספקט המיומנת מקפידה על הענקת השירות המקצועי הנחוץ לכל לקוח, זאת בעלות משתלמת במיוחד ומבלי להתפשר על מקצועיות ואיכות הבדיקות. הצוות המיומן של החברה שמח לעמוד לשירותכם ומשלים עבור אינספור לקוחות את בדיקת בדק בית תוך התייחסות לכל פרט קטן במקום. בכך אנו מצליחים לאתר גם את הליקויים הקטנים ביותר, בכך למנוע השפעה לא נעימה על איכות חייכם בהמשך. לפרטים נוספים, השאירו שם ומספר טלפון באתר כבר היום.

לקבלת הצעת מחיר בקליק לחצו כאן

או בטלפון במספר: 055-6657890

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטיכם ואנחנו נעזור לכם

מעוניינים להיכנס לדירה בבטחון ?

השאירו פרטים ותוכלו להיות בטוחים

חברת קידום אתרים אורגני חברת קידום אתרים אורגני
Call Now Button